‼️ Z důvodu dovolené budeme objednávky odesílat až 15. 5. ‼️

O nás

Vyzkoušejte značku Gatta, splní i ta nejnáročnější očekávání.

Víte jaká je hlavní meta každého podnikatele? Spokojený zákazník. Proto nabízíme kvalitní a dostupný sortiment značky Gatta. Tuto značku punčochového zboží a ponožek si sama majitelka e-shopu natolik oblíbila, že se rozhodla ji podpořit a předávat dál. A tak vznikla lagatta.cz

Nápad na prodej dámských punčocháčů různých stylů a provedení vznikl v době “covidové,” kdy mnoho žen a dívek začalo řešit problém, kde si koupí punčocháče, nebo ponožky.

Značka Gatta je synonymem kvality při výrobě punčocháčů, punčoch, bezešvého prádla i extrémně odolných ponožek značky Wola. Díky využití pokročilých technologií a prvotřídních materiálů jsou výrobky pohodlné a sednou. Všechny modely punčochových kalhot jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přízí s certifikátem. Výrobky s s označením Oeko-Tex Standard 100 neobsahují látky škodlivé pro zdraví a životní prostředí.

Vyberte si z mnoha modelů klasických punčochových kalhot, nebo speciálních modelů, které tvarují postavu, maskují celulitidu, nebo pomohou s otoky nohou.

Rádi Vám poradíme s výběrem!

M21_1858_portret

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.